Ładowanie...

Szamba betonowe Częstochowa, Katowice - Anibud

Szamba betonowe firmy Anibud spełniają wszelkie wymagania jakościowe, a ich wykonanie jest precyzyjne i zgodne z wszelkimi normami. Firma w swojej ofercie posiada zarówno zbiorniki jedno- dwu- jak i wielokomorowe, a ich przeznaczenie jest naprawdę różne - od zbierania gnojówki i deszczówki aż po zbiór ścieków. W swojej ofercie Anibud posiada również separatory tłuszczów. Warto wspomnieć, że oferowane wielkości szamb sprzedawane są wedle potrzeb klienta i mogą być to wielkości rzędu od 4 do aż 20 m3. Szamba betonowe firmy Anibud sprzedają się również w wersji przeciwpożarowej, a elementy dodatkowe, jakie można u nich dostać to między innymi pokrywy w formie płyt najazdowych, włazy do 3,5 lub do 9 ton oraz kominki na płytę pod włazy.

Wysoka jakość szamb betonowych wraz z usługą montażu dla klientów z woj. śląskiego

Przy tak dużej wadze kupowanego produktu warto skorzystać z oferowanej opcji transportu szamb betonowych, która dzięki doświadczeniu pracowników i odpowiedniemu zapleczu technicznemu przebiegnie sprawnie, szybko i prawidłowo. Firma zaopatrzona jest w wysokiej jakości samochody ciężarowe z dźwigami, która z łatwością poradzą sobie z umieszczeniem szamba tam, gdzie zażyczy sobie tego klient.
Dodatkową opcją, na jaką może sobie pozwolić kupujący jest montaż zamówionego zbiornika w przygotowanym już otworze - ze względu na wspomnianą już wcześniej wagę szamb betonowych należy liczyć się z tym, że ich montaż nie będzie należał do najłatwiejszych, wiec być może warto zastanowić się nad pomocą profesjonalisty.
Obsługiwane regiony: Częstochowa, Katowice, Sosnowiec, Bytom.