Ładowanie...

Szamba betonowe Kielce - Anibud

Firma Anibud oferuje wysokiej jakości szamba betonowe między innymi na ścieki, gnojówkę i gnojowicę, deszczówkę. Zbiorniki oferowane przez firmę mogą być jednokomorowe, dwukomorowe lub wielokomorowe. Ich pojemność jest zależna od potrzeb klienta i może wynosić od 4 do aż 20 m3. Dodatkowo w ofercie dostępne są separatory tłuszczów.
Do każdego z szamb betonowych można dokupić dodatkowe elementy, takie jak pokrywy w postaci płyty najazdowej podwójnie zbrojonej, czy też kominki na płytę pod włazy lub same włazy do 3,5 lub do 9 ton. Szamba betonowe oferowane przez firmę Anibud spełniają wszelkie wymogi jakościowe. Sprzedawane szamba mają wbudowaną rurę kanalizacyjną gotowa do podpięcia, a ich umieszczenie w przygotowanym wykopie może być przeprowadzone przez firmę Anibud.

Montaż i transport szamb betonowych od producenta

Budowa szamb betonowych modułowych nie jest zadaniem zbyt prostym, ale firma Anibud oferuje swoją pomoc zarówno w tym zakresie, jak i przy montażu wszelkich oferowanych przez siebie produktów. Montaż zostaje przeprowadzony w umówionym terminie bez żadnych opóźnień, a precyzja wykonania jest na najwyższym poziomie. Profesjonalne maszyny i doświadczenie pracowników pozwala na sprawną, efektywną pracę, którą doceni każdy klient. W dodatkowej ofercie istnieje również możliwość transportu na terenie całej Polski. Posiadane przez firmę odpowiednie zaplecze techniczne, dzięki czemu ich samochody ciężarowe mogą bez problemu dowieźć ciężkie szamba na wybrany przez klienta adres.
Obsługiwane regiony: Kielce, Starachowice.