Ładowanie...

Szamba betonowe Opole - Anibud

Firma Anibud oferuje przede wszystkim szamba betonowe, które znajdują zastosowanie przy gromadzeniu deszczówki lub gnojówki. Szamba betonowe Opole występują również w charakterze studzienek wodomierzowych. Firma świadczy usługi z zakresu montażu - osadza zbiorniki w przygotowanym wcześniej wykopie. Oprócz tego ekipa pracująca w firmie działa przede wszystkim szybko i profesjonalnie. Profesjonalne maszyny sprawią, że wykonanie pracy odbędzie się na bardzo wysokim poziomie. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje, że praca będzie wykonana na czas, a także produkcja zbiorników będzie cechować się idealną konstrukcją o prawidłowych parametrach.

Proponujemy również transport i montaż naszych szamb betonowych

Zbiorniki oferowane przez firmę są przede wszystkim trwałe, szczelne, a także odporne na wszystkie czynniki zewnętrzne. Firma oferuje również transport i montaż na terenie całej Polski. Dzięki posiadanemu zapleczu technicznemu szamba betonowe z łatwością mogą zostać przetransportowane w dane miejsce samochodami ciężarowymi. Wszystkie wyroby, które można znaleźć w usługach firmy posiadają pełną dokumentację techniczną, między innymi: zaświadczenie o jakości do aprobaty ITBe, atesty higieniczne oraz deklarację zgodności. Oprócz tego obowiązuje gwarancja jakości na 24 miesiące.
Firma Anibud oferuje tylko sprawdzone zbiorniki. Posiadają one aprobatę techniczną Instytutu Techniki Budowlanej. Firmę cechuje również fakt, że ma ona na prawdę bardzo dobry kontakt z klientami. Ilość zadowolonych klientów świadczy o tym, że podchodzą do swojej pracy profesjonalnie.
Obsługiwane regiony: Opole, Nysa.