Ładowanie...

Wszystko o producencie szamb betonowych

Anibud to doświadczony producent szamb betonowych. Już w 1999 roku rozpoczęliśmy produkcję wysokiej jakości zbiorników betonowych, które znajdują szerokie zastosowanie w gospodarstwach domowych i rolniczych. Ich cechą najważniejszą, z punktu widzenia użytkownika oraz ekologii jest szczelność. Dzięki temu mogą służyć do gromadzenie ścieków domowych oraz innych nieczystości płynnych, które nie powinny mieć kontaktu z otoczeniem. Precyzja wykonania, zastosowanie najlepszych materiałów oraz nowoczesne technologie sprawiają, że nasze zbiorniki betonowe na szambo lub deszczówkę spełniają wszystkie wymagane normami parametry i są uważane za produkty przyjazne środowisku.

Sprawne i terminowe działanie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest dotrzymywanie terminów, zwłaszcza przy inwestycjach budowlanych, gdzie ważne jest utrzymywanie kolejności robót. Dlatego też przykładamy dużą wagę do przestrzegania terminów naszych zobowiązań. Jako producent szamb betonowych dbamy o wysoką jakość wykonania, bezpieczny transport i profesjonalny montaż zbiorników betonowych u odbiorcy.

Jakie są nasze atuty?

Nasz zakład produkcyjny wyposażony jest w nowoczesne urządzenia, pozwalające na wykonywanie szamb betonowych o różnych pojemnościach i rozmiarach. Nasi pracownicy to doświadczeni wieloletnią pracą fachowcy. Dysponujemy specjalnie przystosowanymi do transportu zbiorników betonowych samochodami wyposażonymi w urządzenia dźwigowe HDS. Wszystkie nasze produkty zdobyły niezbędne atesty, świadczące o najwyższej jakości i bezpieczeństwie higienicznym.

ANIBUD SZAMBA BETONOWE

Anibud już od 1999 roku zajmuje się produkcją wysokiej jakości szamb betonowych o doskonałej wodoszczelności, znajdujących zastosowanie przy przechowywaniu lub gromadzeniu deszczówki, gnojówki czy szamba, a także w charakterze studzienek wodomierzowych. Świadczymy usługi montażowe osadzając nasze zbiorniki w gotowym wykopie. Każdy zbiornik posiada wbetonowaną rurę kanalizacyjna (fi 160) gotową do podpięcia. Działamy zawsze sprawie, precyzyjnie i w omówionym terminie. Dysponujemy profesjonalnymi maszynami, w tym samochodami z urządzeniami dźwigowymi HDS, które pozwalają nam na realizację usług na bardzo wysokim poziomie. Wieloletnie doświadczenie w produkcji betonowych zbiorników na deszczówkę, szambo i gnojówkę sprawia, że możemy zaproponować naszym Klientom konstrukcje o doskonałych parametrach. Są szczelne, trwałe i odporne na wiele czynników, co sprawia, że mogą niezawodnie służyć latami. Posiadają także niezbędne atesty, świadczące o najwyższej jakości naszych wyrobów.

Oferujemy

1 Zbiorniki na ścieki

2 Zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę

3 Zbiorniki na deszczówkę

4 Separatory tłuszczów

5 Zbiorniki jedno i dwukomorowe

6 Zbiorniki wielokomorowe

7 Zbiorniki przeciw pożarowe

8 Zbiorniki o pojemności od 4 m3 do 20 m3

9 Budowa szamb modułowych

10 Właz żeliwny typu lekkiego

Oferta!

Dokumentacja

Oferowane przez nas wyroby spełniają wymogi ustawy oraz posiadają pełną dokumentację techniczną:

1 Aprobata ITBe

2 Zaświadczenie o jakości do aprobaty ITBe

3 Atest higieniczny,e

4 Deklaracje zgodności,e

5 Gwarancja jakości 24 m-ce,e

6 Kartę katalogową na każdy zbiornike

Oferta!

Transport

1 Oferujemy montaż i transport na terenie całej Polski!

2 Posiadamy zaplecze techniczne, dzięki czemu nasze szamba mogą zostać przetransportowane na miejsce samochodami ciężarowymi wraz z dźwigiem.

Oferta!

Dlaczego my...

Najlepsze wykonanie

Wszystkie nasze zbiorniki sa dokładnie sprawdzane. Stosujemy materiały najwyższej jakości.

Sprawdzone metody

Zajmujemy się produkcją od wielu lat. Stosujemy najlepsze rozwiązania podczas produkcji.

Duża grupa zadowolonych klientów

Naszym bezpośrednim wynikiem jakości jest ilość zadowolonych klientów.

Dobry kontakt z klientem

Staramy się udzielać odpowiedzi w możliwie najszybszym terminie.

Nasze zbiorniki na szambo posiadają aprobatę techniczną Instytutu Techniki Budowlanej „ITB”. UWAGA WAŻNE !!!

Produkowane seryjnie i oferowane do sprzedaży szamba betonowe zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (Dz.U.92/2004 poz 881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu i stosowane przy wykonaniu robót budowlanych pod warunkiem, że Producent posiada Aprobatę Techniczną. Aprobata Techniczna Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma: a takim jest „szambo betonowe”.