Ładowanie...

Wszystko o producencie szamb betonowych

Anibud to doświadczony producent szamb betonowych. Już w 1999 roku rozpoczęliśmy produkcję wysokiej jakości zbiorników betonowych, które znajdują szerokie zastosowanie w gospodarstwach domowych, rolniczych oraz na działkach rekreacyjnych czy terenach przemysłowych. Ich cechą najważniejszą, z punktu widzenia użytkownika oraz ekologii, jest doskonała szczelność. Dzięki temu mogą służyć do gromadzenia ścieków domowych oraz innych nieczystości płynnych, które nie powinny mieć kontaktu z otoczeniem. Budowa szamb modułowych to nasza specjalność – precyzja ich wykonania, zastosowanie najlepszych materiałów oraz wykorzystywanie nowoczesnych technologii sprawiają, że nasze zbiorniki betonowe spełniają wszystkie wymagane normami parametry oraz są przyjazne środowisku.

Sprawna budowa szamb modułowych i nie tylko!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest dotrzymywanie terminów, zwłaszcza przy inwestycjach budowlanych, gdzie ważne jest utrzymywanie kolejności robót. Dlatego też przykładamy dużą wagę do przestrzegania ustalonych wraz z klientami dat wykonania zleceń. Budowę szamb modułowych traktujemy niezwykle poważnie, wiedząc, jak jest ich szczelność oraz wytrzymałość. Natomiast jako producent zbiorników betonowych dbamy o wysoką jakość wykonania, bezpieczny transport, a także o profesjonalny montaż zbiorników betonowych u odbiorcy.

Jakie są nasze atuty?

Nasz zakład produkcyjny wyposażony jest w nowoczesne urządzenia, pozwalające na wykonywanie szamb betonowych o różnych pojemnościach i wymiarach. Nasi pracownicy to doświadczeni wieloletnią pracą fachowcy. Dysponujemy specjalnie przystosowanymi do transportu zbiorników betonowych samochodami wyposażonymi w urządzenia dźwigowe HDS. Wszystkie nasze produkty zdobyły niezbędne atesty, świadczące o najwyższej jakości oraz bezpieczeństwie higienicznym.

ANIBUD SZAMBA BETONOWE

Anibud już od 1999 roku zajmuje się produkcją wysokiej jakości szamb betonowych o doskonałej wodoszczelności. Znajdują one zastosowanie przy przechowywaniu lub gromadzeniu deszczówki, gnojówki czy szamba, a także w charakterze studzienek wodomierzowych. Świadczymy usługi montażowe, osadzając nasze zbiorniki w gotowym wykopie. Każdy zbiornik posiada wbudowaną rurę kanalizacyjna (fi 160), gotową do podpięcia. Wieloletnie doświadczenie w budowie szamb modułowych sprawia, że możemy zaproponować naszym klientom konstrukcje o doskonałych parametrach. Są szczelne, trwałe i odporne na niekorzystne czynniki, co sprawia, że mogą niezawodnie służyć latami. Posiadają także niezbędne atesty, świadczące o najwyższej jakości naszych wyrobów.

Zakres oferty

 • Zbiorniki na ścieki
 • Zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę
 • Zbiorniki na deszczówkę
 • Separatory tłuszczów
 • Zbiorniki jedno- i dwukomorowe
 • Zbiorniki wielokomorowe
 • Zbiorniki przeciw pożarowe
 • Zbiorniki o pojemności od 4 m³ do 20 m³
 • Budowa szamb modułowych
 • Właz żeliwny typu lekkiego
Oferta!

Dokumentacja

Oferowane przez nas wyroby spełniają wymogi ustawy oraz posiadają pełną dokumentację techniczną.

 • Aprobata ITB
 • Zaświadczenie o jakości do aprobaty ITB
 • Atest higieniczny
 • Deklaracje zgodności
 • Gwarancja jakości 24 m-ce
 • Kartę katalogową na każdy zbiornik
Oferta!

Transport

Budowa profesjonalnych szamb modułowych to podstawa, jednak bez odpowiedniego transportu nie bylibyśmy w stanie dotrzeć do tak wielu klientów! Warto zwrócić uwagę na nasze usługi, przede wszystkim dlatego, że:

 • oferujemy montaż i transport na terenie całej Polski,
 • posiadamy zaplecze techniczne, dzięki czemu nasze szamba mogą zostać przetransportowane na miejsce samochodami ciężarowymi wraz z dźwigiem.
Oferta!

Dlaczego my...

Najlepsze wykonanie

Wszystkie nasze zbiorniki są dokładnie sprawdzane. Stosujemy materiały najwyższej jakości.

Sprawdzone metody

Zajmujemy się produkcją od wielu lat. Stosujemy najlepsze rozwiązania podczas produkcji.

Duża grupa zadowolonych klientów

Naszym bezpośrednim wynikiem jakości jest ilość zadowolonych klientów.

Dobry kontakt z klientem

Staramy się udzielać odpowiedzi w możliwie najszybszym terminie.

UWAGA WAŻNE! Nasze zbiorniki na szambo posiadają aprobatę techniczną Instytutu Techniki Budowlanej (ITB).

Produkowane seryjnie i oferowane do sprzedaży szamba betonowe zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (Dz.U.92/2004 poz 881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu i stosowane przy wykonaniu robót budowlanych pod warunkiem, że Producent posiada Aprobatę Techniczną. Aprobata Techniczna Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma, a takim jest szambo betonowe.

logo ITB
Logo PZH