Ładowanie...

Szamba betonowe Łódź - Anibud

Firma Anibud oferuje szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe i ekologiczne. Szambo jednokomorowego cechuje się tym, że w jego skład wchodzi pokrywa na zbiornik, standardowa (12 cm), 50 cm kominek i właz betonowy. Szamba dwukomorowe są natomiast jednoczęściowe z przegrodą lub dwuczęściowe w typie szeregowym. Tutaj także znajdują się; pokrywa na zbiornik (standardowa - 12 cm), 50 cm kominek i właz betonowy. Włazy mogą być żeliwne lekkie (do 3,5 tys, tony) lub żeliwne ciężkie (do 9 ton). Każdy zbiornik jest wykonany z materiałów najwyższej jakości. Firma oferuje swoje usługi na terenie województwa łódzkiego (Łódź, Zgierz, Pabianice, Bełchatów) wraz z montażem i transportem.

Wysokiej jakości szamba betonowe wraz z transportem i montażem

Szamba betonowe zapewnia transport także na terenie całej Polski. Odpowiednie zaplecze techniczne umożliwia przewóz szamba w miejsce docelowe za pomocą samochodów ciężarowych wraz z dźwigiem. Jeśli chodzi o montaż, taka usługa jest także świadczona - pracownicy osadzają zbiorniki w gotowym wykopie. Zbiornik jest wyposażony w rurę kanalizacyjną, która nadaje się do podpięcia.
Anibud działa precyzyjnie, szybko i w umówionych terminach. Usługi są realizowane na najwyższym poziomie, w trosce o dobro klienta. Oferowane przez nas szamba betonowe są konstrukcjami trwałymi, szczelnymi i odpornymi na działanie różnych czynników, dzięki czemu służą klientom przez długie lata. Najwyższa jakość produktów jest zapewniona dzięki niezbędnym atestom. Montaż jest gratisowy, co jest sporą zaletą.
Obsługiwane regiony: Łódź, Bełchatów, Pabianice, Zgierz.